نام و نام خانوادگی: دکتر میرسعید عطارچی
سمت:
معاون آموزش پزشکی تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی  
مرتبه علمی و تخصص: استاد، متخصص طب کار و بیماریهای شغلی و عضو هیئت علمی گروه پزشکی قانونی و مسمومیت و اخلاق پزشکی
آدرس پست الکترونیکی:   msattarchi@yahoo.com
نشانی: رشت، کیلومتر6 جاده تهران، انتهای مجتمع دانشگاهی دانشگاه گیلان، دانشکده پزشکی
شماره تماس: 013-33690884-33690921-33690099   داخلی:201

 

 

دانشکده پزشکی رشت به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشکده های پزشکی در منطقه شمال کشور محسوب شده که فارغ التحصیلان آن در سرتاسر کشور مشغول خدمت می باشند. طبعا آموزش تخصصی و فوق تخصصی به عنوان تربیت کننده پزشک در نیل به این هدف نقش بسزایی دارد. رسالت و هدف ما تعالی علمی و عملی سرمایه های پزشکی این دانشکده در دوره آموزش تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپی می باشد. یکی از عملکردهای اساسی این معاونت، برنامه ریزی جهت ارتقا علمی و فرهنگی دانشجویان این دانشکده می باشد.

این دانشکده در حال حاضردارای 16رشته تخصصی و 3 رشته فوق تخصصی که تعداد 311 نفر دستیار تخصصی و 10 نفر دستیار فوق تخصصی در این رشته ها مشغول به تحصیل می باشند.

خاطرنشان می سازد روزهای حضور معاون آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی در دانشکده پزشکی، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 صبح و همچنین روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت 12:30 به بعد می باشد. تاکید می گردد، دانشجویان و مراجعین گرامی، قبل از مراجعه، جهت هماهنگی لازم، با شماره تلفن های فوق، تماس حاصل نمایند.

رسالت:

معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی رشت در نظر دارد با توسعه تسهیلات و ایجاد بستری مناسب جهت دستیاران و اعضای هیئت علمی، زمینه را برای گسترش هرچه بهتر مسائل آموزشی و درمانی فراهم آورده تا بتواند مرزهای دانش را اعتلا بخشد و پاسخگوی درمان و مراقبت از بیماران بوده رضایت خداوند را از طریق رضایت خلق به دست آورد.

ماموریت:

تامین و ارتقای کیفی سلامت جامعه با کمک ارتقای آموزشی دستیاران می باشد. 

آخرین بروز رسانی : 25 مهر 1400