دانشجوی گرامی،

با سلام و احترام 

همانطور که می دانید نظرات دانشجویان و دانش آموختگان یک دوره آموزشی می تواند منبع باارزشی برای اطلاع از وضعیت ارایه آن دوره باشد.  نهادهای معتبر بین المللی مانند انجمن دانشکده های پزشکی آمریکا(AAMC (از این امر سود برده و سالانه به بررسی نظرات دانش آموختگان دوره پزشکی عمومی می پردازند و از نتایج آن برای بهبود دوره پزشکی عمومی در آن کشور استفاده می کنند. 

در همین راستا، دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز پرسشنامه ای به این منظور طراحی و اعتباریابی نموده است. دانشکده پزشکی رشت نیز با اخذ مجوز از دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی، پرسشنامه مذکور را با هدف بررسی دیدگاه شما به‌ عنوان فردی در شرف دانش‌‍آموختگی از دوره پزشکی عمومی دانشکده پزشکی رشت در خصوص جنبه های مختلف کیفیت این دوره شامل آموزش علوم پایه، مقدمات بالینی، کارآموزی، کارورزی، امور دانشجویی، مسائل رفاهی و مالی، سلامت جسمی و روانی دانشجویان، میزان آمادگی برای کار در عرصه نظام سلامت، میزان آمادگی برای ورود به دوره دستیاری، برنامه ریزی شغلی و سایر موارد مربوط به دوره پزشکی عمومی تهیه و از طریق لینک ذیل این صفحه در اختیار شما گذاشته است.

مشارکت شما در پاسخ به سوالات پرسشنامه حاضر موجب آگاهی مسوولان و دست اندر کاران اموزش پزشکی از کیفیت آموزش پزشکی عمومی در دانشکده پزشکی رشت و در نتیجه نقطه شروعی برای انجام اقدامات لازم برای ارتقای کیفیت دوره آموزش پزشکی عمومی این دانشکده خواهد بود. خواهشمند است با دقت نظر کافی سوالات پرسشنامه را مطالعه و پاسخ دهید. از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار می دهید و برای ارتقای دوره پزشکی عمومی دانشکده ما را کمک می کنید بی نهایت از لطف شما سپاسگزاریم. 

لازم به ذکر است اطلاعات فردی و نظرات شما کاملاً محرمانه خواهد ماند و تکمیل این پرسشنامه تاثیری در پیامدهای تحصیلی یا شغلی شما نخواهد داشت.

با توجه به آنکه این پرسشنامه همه جنبه های آموزش پزشکی عمومی را پوشش می دهد مسلما تعداد سوالات آن به طور اجتناب ناپذیری زیاد است. لذا از شما تقاضا دارد در فضایی آرام و حتی المقدور با استفاده از وسیله ای که بتوانید به مدت 45 دقیقه مداوم با آن به اینترنت متصل باشید اقدام به پاسخگویی این پرسشنامه نمایید.

قبل از انتخاب پاسخ صحیح هر سوال، مقیاس پاسخ دهی را مطالعه کنید.  مقیاس ها در سوالات مختلف متفاوت است و همچنین مقیاس ها از کم به زیاد تنطیم شده است. به اینصورت که گزینه سمت راست کمترین و سمت چپ بیشترین میزان کیفیت را نشان می دهد.

مجددا از همکاری شما در تکمیل این پرسشنامه سپاسگزاریم.

کمیته اعتبار بخشی دانشکده پزشکی رشت

لینک پرسشنامه

آخرین بروز رسانی : 25 مرداد 1401