• 1400/09/23 - 13:12
  • تعداد بازدید خبر : 514
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازدید ارزیابان بیرونی اعتباربخشی دانشکده پزشکی آغاز شد

صبح امروز، بازدید ارزیابان بیرونی اعتباربخشی برنامه پزشکی عمومی به سرپرستی دکتر علی رستمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی: صبح امروز، بازدید ارزیابان بیرونی اعتباربخشی برنامه پزشکی عمومی به سرپرستی دکتر علی رستمی آغاز شد.

در مراسم افتتاحیه این بازدید، علاوه بر ارزیابان وزارتخانه، دکتر فردین مهرابیان-معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر ابراهیم نصیری-مدیر امور آموزشی دانشگاه، دکتر جلال خیرخواه-رییس دانشکده پزشکی، معاونین دانشکده و مسئولین حوزه های هشتگانه اعتباربخشی حضر داشتند.

در ابتدای مراسم، پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی، دکتر جلال خیرخواه ضمن عرض خیرمقدم و خسته نباشید به ارزیابان وزارتخانه، گزارشی را از وضعیت دانشکده پزشکی و فعالیتهای  صورت گرفته در راستای احقاق استانداردهای اعتباربخشی برنامه آموزش پزشکی عمومی و رفع نواقص پیشین ارائه نمود و از تیم اعتباربخشی دانشکده به خاطر فعالیتهای صورت گرفته تشکر کرد.

در ادامه، دکتر فردین مهرابیان و ابراهیم نصیری نیز طی سخنانی از زحمات ارزیابان وزارتخانه و همچنین تیم مدیریتی دانشکده و دانشگاه قدردانی نمودند.

سپس، مسئولین حوزه های مختلف اعتباربخشی دانشکده گزارشی را از وضعیت حوزه مربوطه ارائه نمودند.

ادامه بازدید بعد از اقامه نماز و صرف ناهار طبق برنامه با برگزاری جلسه با نمایندگان دانشجویان و همچنین مدیران گروه های آموزشی ادامه خواهد یافت.

خاطرنشان می سازد که این بازدید تا روز پنج شنبه، 25 آذرماه ادامه خواهد داشت.

  • گروه خبری : اخبار دانشکده پزشکی
  • کد خبر : 80661
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 11 شهریور 1400